Spolupracujte s eSlim®

Sme spoločnosť pôsobiaca na Slovenskom trhu od roku 2016. Za tento čas sa nám podarilo veľmi úspešne uviesť produkty ako eJoy® a eSlim® na Slovenský a Český trh. Naša distribútorská spoločnosť Pharmatico CE, s.r.o. rozširuje svoje portfólio produktov na týchto trhoch a prináša každoročne nové vysokokvalitné výživové doplnky.

Chceli by sme vám ponúknuť spoluprácu zameranú na províziu pre Vás z predaja našho produktu eSlim®


Výhody pre Vás a vaše podnikanie

Finančný príjem

Ponúkame Vám províziu z predaja produktu vo výške 20% zo zrealizovaných nákupov, sprostredkovaných vami. 

Výhodna zľava

Každý náš partner obdrží svoj zľavový kupón vo výške 10% na produkt eSlim® a tým zvýši svoju predajnosť produktu. 

Kvalitný produkt

Náš produkt je certifikovaný a prešiel všetkými laboratórnymi testami. Je vysoko kvalitný na prírodnej báze s vysokým obsahom látok podporujúcich chudnutie. 

Vaša nová služba

Uvedením nášho produktu prípadne vložením recenzie naše ho produktu s Vašim jedinečným zľavovým kódom si rozšírite svoje podnikanie a produktové portfólio.  


O produkte eSlim® 

Prípravok eSlim® je prírodný doplnok výživy zameraný pre mužov a ženy, ktorý chcú znížiť svoju telesnú hmotnosť a celkovo zlepšiť svoj zdravotný stav znížením hmotnosti. Produkt má formu tablety a čisto prírodným zložením a vyrába sa vo Veľkej Británii.

Samozrejmosťou je, že eSlim® spĺňa všetky kvalitatívne požiadavky a normy pre užívanie a je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. eSlim® je úplne iný ako jeho konkurencia - nemusíte absolvovať lekárske vyšetrenie, nemusíte navštíviť lekáreň a mať lekársky predpis a môžete si ho zakúpiť aj z pohodlia domova cez eshop oficiálneho predajcu pre Slovenskú republiku.

  • zníženie hmotnosti
  • zrýchlenie metabolizmu
  • zníženie chuti na jedlo
  • lepšie spaľovanie
Viac informácii o produkte nájdete na www.eslim.sk

Ako to celé funguje

1. Varianta, ktorá Vás nič nestojí. 

Stačí nás osloviť kontaktným formulárom uvedeným nižšie a my Vám zašleme 1 balenie produktu eSlim® len za hodnotu vzorky a to 14,99€ + poštovné. (V prípade že nám zašlete link na vašu stránku kde uvediete recenziu na náš produkt s odkazom na náš web vám 1 balenie eSlim® zašleme úplne zadarmo) 

Vy na svoj web alebo predajný kanál môžete umiestniť recenziu nášho produktu prípadne s fotkami a tým oslovíte prostredníctvom svojho webu, newsletter a,  Facebook-vej skupiny alebo instagramovej skupiny svojich zákazníkov - zákazníčky. 

Vaša ochrana je unikátny zľavový kód, ktorý vám pridelíme po kontakte s nami. Tento zľavový kód bude mať hodnotu 10% z celkovej objednávky nákupu. 

Vždy 15 deň v mesiaci Vám odošleme sumár vyhodnotenia vašich predajov za predchádzajúci mesiac. Následne nám môžete vystaviť faktúru na vašu províziu prípadne si môžete vybrať tovar v hodnote provízie. 

2. Varianta

V neskoršom období si viete od nás tovar nakúpiť za výhodných podmienok a predávať na svojom webe resp. kanále sami. Vyplnte náš kontaktný formulár

Po jeho prezretí vás budeme kontaktovať a pošleme Vám potrebné dokumenty na spoluprácu s nami.