EJOY® LONG

Prípravok eJoy® LONG je prírodný doplnok výživy zameraný pre mužov, ktorý chcú zlepšiť svoj sexuálny život, erekciu, potenciu a oddialenie predčasného vyvrcholenia. Produkt má formu tablety a čisto prírodným zložením a vyrába sa vo Veľkej Británii.

Samozrejmosťou je, že eJoy® LONG spĺňa všetky kvalitatívne požiadavky a normy pre užívanie a je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. eJoy® LONG je úplne iný ako jeho konkurencia - nemusíte absolvovať lekárske vyšetrenie, nemusíte navštíviť lekáreň a mať lekársky predpis a môžete si ho zakúpiť aj z pohodlia domova cez eshop oficiálneho predajcu pre Slovenskú republiku.

Účinky tabletky u mužov

Produkt je určený pre mužov, ktorým pomáha najmä k lepšej erekcii, zvýšení chuti na sex a hlavne oddialenie vyvrcholenia muža - tým pádom je vlastne prospešný aj pre ženy. 

Viac informácii o produkte na oficiálnej stránke produktu klikni sem


Oddialenie vyvrcholenia

Pozitívny vplyv oddialenie ejakulácie +85%

Chuť na sex

Zvyšuje libido a chuť na sex  +85%

Predĺženie styku

Skvalitnenie a zlepšenie pohlavného styku +95%

Vplyv na erekciu

Zlepšenie erekcie a pozitívny vplyv na jej trvanie +85%

Zloženie

eJoy® LONG je na našom trhu unikátny produkt pre zlepšenie erekcie - neobsahuje žiadne chemikálie, umelo vyrábané látky, škodlivé stabilizátory alebo nekvalitné náhrady. Táto rada produktov eJoy® je doplnená o látku PANAX Ginseng a zvýšeným obsahom iných látok a tým sa odlišuje od klasickej verzie eJoy®.

Základom zloženia produktu sú 100% výťažky a extrakty prírodného charakteru, najmä nasledujúcich bylín, rastlín a látok:

Tribulus Terrestris

Kotvičník zemný pochádza z Ázie a rastlina je už storočia známa pre svoje pozitívne účinky na zvýšenie hladiny testosterónu v organizme. Bylina zvyšuje aj chuť na sex, potenciu, zlepšuje spermatogenézu a skúsenosti ukazujú, že pre svoje minimálne nežiaduce účinky je najobľúbenejšou zložkou najefektívnejších prípravkov na erekciu, eJoy® LONG nevynímajúc.

Maca

Peruánaska viagra - tak sa hovorí rastline Lepidium Meyenii, ktorá je viac známa jednoducho pod pojmom Maca. Okrem toho, že existujú aj jej kapsule a prášok, koreň rastliny sa využíva nielen u mužov, ale aj u žien a to na zlepšenie menštruačného cyklu a zvýšenie sekrécie vagíny. U mužov pomáha Maca pri tvorbe a pohyblivosti spermií a je skvelé afrodiziakum.

PANAX Ginseng

Ázijský ženšen - rastlina ktorá pochádza z Kórei. Použitie tejto rastliny pomáha oddialeniu predčasnej ejakulácie, znecitliveniu penisu. Zlepšuje sexuálnu funkčnosť u mužov s problémom erektilnej dysfunkcie a celkovo zlepšuje sexuálne vzrušenie.

L-Arginín

Medzi dôležité látky obsiahnuté v unikátnom prípravku eJoy® LONG patrí aj L-Arginín. Ide o aminokyselinu podporujúcu syntézu bielkovín, vytváranie oxidu dusnatého, zlepšovanie prietoku krvi a vylučovanie rastového hormónu u mužov. Pravidelné užívanie L-Arginínu podľa experimentov a skúseností ukazuje pozitívne účinky na erekciu aj plodnosť mužov.

L-Citrulín

L-Citrulín patrí tiež medzi prospešné aminokyseliny, ktoré pomáhajú zmierniť únavu organizmu a zlepšiť prekrvenie svalstva aj iných mäkkých tkanív. eJoy® LONG obsahuje L-Citrulín z dôvodu významného vplyvu na celkové prekrvenie pohlavných orgánov u mužov - najmä penisu. Na rozdiel od konkurencie obsahuje eJoy® LONG vyššiu a kvalitnejšiu koncentráciu látky.

Vitamíny C a D

Vitamíny majú v správnom množstve na ľudský organizmus natoľko pozitívne účinky, že nesmú chýbať v žiadnom prírodnom produkte prospešnom pre človeka. eJoy® LONG obsahuje unikátnu kombináciu vitamínu C a vitamínu D, ktoré sú považované za najlepšie prírodné antioxidanty spomaľujúce starnutie buniek a zlepšujúce kvalitu a pohyblivosť spermií.